• Головна
  • Сприяємо працевлаштуванню осіб з інвалідністю
10:16, 20 вересня 2017 р.

Сприяємо працевлаштуванню осіб з інвалідністю

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості приділяє значну увагу роботі в плані надання адресних соціальних послуг, зокрема громадянам з інвалідністю. Адже професійна реабілітація з одного боку, надає їм можливість бути матеріально незалежними, з іншого – сприяє їх самореалізації.

«З метою сприяння зайнятості осіб з обмеженою працездатністю, їм надається широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій медико-соціальних експертних комісій та наявних у них кваліфікації, знань тощо», – зазначила Людмила Компанієць, директор Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.

Наприклад, пані Алла – мати двох неповнолітніх дітей, попри погіршення здоров’я та отриману групу інвалідності, не втратила бажання працювати. По допомогу в пошуку роботи звернулася до міськрайонного центру зайнятості. Маючи чималий досвід в торгівельній сфері та скориставшись відповідними інформаційними, консультаційними послугами служби зайнятості, порадами фахівців, жінка отримала бажану роботу, яку підібрали з урахуванням її медичних показань.

Сьогодні пані Алла після проходження стажування працює товарознавцем у ФОП Гладкого А.Г. За її словами, якщо людина прагне працювати, цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які підтримують та допомагають, то успіх не забариться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#директор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...