• Головна
  • У Кропивницькому обговорили проблеми зайнятості учасників АТО
12:22, 20 вересня 2017 р.

У Кропивницькому обговорили проблеми зайнятості учасників АТО

В Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу щодо вирішення питання зайнятості демобілізованих учасників бойових дій, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

В засіданні взяли участь радник міського голови з питань учасників АТО Віктор Танцюра, представники державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Кіровоградської районної організації ветеранів України, обласного Фонду соціального захисту інвалідів, громадської організації “Спілка підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області” та ін.

Директор міськрайонного центру зайнятості Тетяна Білоусова ознайомила присутніх із ситуацією, що склалася на місцевому ринку праці, проблемами, які виникають при вирішенні питання зайнятості даної категорії осіб та різновидом послуг, що надає служба зайнятості. Йшлося про соціальний захист ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, новації в законодавстві стосовно санаторно-курортного лікування, застосування пільг учасникам АТО на комунальні послуги та інше.

У ході конструктивного діалогу зазначалося про необхідність цілеспрямованих, систематизованих й скоординованих дій усіх сторін соціального діалогу, спрямованих на створення умов для продуктивної зайнятості й належного рівня оплати праці цих громадян. Адже найкращий соціальний захист будь-якої людини – це наявність робочого місця та гідної зарплати.

В результаті засідання були визначені шляхи співпраці щодо подальшої взаємодії у вирішенні питання забезпечення роботою учасників бойових дій, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та надання пропозицій до органів виконавчої влади за даного питання.

Д. Петренко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...