• Головна
  • З учасниками АТО в Долинській обговорили шляхи професійної адаптації
10:20, 21 вересня 2017 р.

З учасниками АТО в Долинській обговорили шляхи професійної адаптації

Днями у Долинському районному центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей для військовослужбовців та учасників АТО. До участі у заході були запрошені головний спеціаліст управління соціального захисту населення Світлана Литвиненко та представник районного військового комісаріату Олександр Іщенко.

Розпочинаючи семінар, що пройшов у рамках заходу, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Світлана Щербіна наголосила на тому, що служба зайнятості допомагає у працевлаштуванні та соціальній реабілітації тим громадянам, які цього зараз найбільше потребують – демобілізованим військовослужбовцям, учасникам АТО.

Також ознайомила зі станом місцевому ринку праці, актуальними вакансіями, послугами, які надає служба зайнятості, можливістю проходження професійного навчання, започаткування власної справи, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

У свою чергу С.Литвиненко розповіла учасникам про можливості органів соціального захисту щодо організації професійного навчання, що пропонується демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО, за професіями актуальними на ринку праці.

Про умови прийому та проходження громадянами України військової служби за контрактом, їх права та обов’язки, головні вимоги до кандидата, професії, які необхідні вітчизняній армії, поінформував присутніх О. Іщенко.

Учасники Дня відкритих дверей відзначили важливість проведення спільних заходів, адже живе спілкування сприяє швидшій соціалізації у активне життя, вирішення соціальних питань та об’єднує зусилля служб у бажанні допомогти людям, які виконували свій обов’язок та захищали територіальну цілісність та суверенітет України.

С.Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#адаптація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...