• Головна
  • У Кропивницькому випускникам допомагають обирати професійне майбутнє
15:18, 22 вересня 2017 р.

У Кропивницькому випускникам допомагають обирати професійне майбутнє

З метою надання допомоги молоді правильно обрати майбутню професію Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості системно організовує для школярів різнопланові профорієнтаційні заходи.

Наприклад, нещодавно у міськрайонному центрі зайнятості для випускників загальноосвітнього навчального закладу №16 м. Кропивницький відбулася презентація навчальних закладів.

За допомогою відеоматеріалів та цікавих розповідей молодим людям були представлені навчальні заклади: Кіровоградський інститут розвитку людини, Центральноукраїнський юридичний коледж, ДВНЗ «Кіровоградський будівельний коледж», Кропивницький коледж та інститут приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань», ін.

Презентовано спеціальності та професії, які можна здобути у вищезазначених закладах, порядок вступу та терміни навчання, організацію студентського дозвілля, традиції, які існують у навчальних закладах, а головне – перспективу подальшого працевлаштування.

Цього разу учні змогли отримати інформацію та поспілкуватись не тільки з представниками навчальних закладів, а й із головою студентської ради Кропивницького коледжу «Університет сучасних знань» В’ячеславом Кудрявцевим, який розповів про проведення культурно-масової роботи та участь у масових святкових заходах міста.

Від Кіровоградського будівельного коледжу виступив викладач англійської мови представник «Корпусу миру» JGannon, який розповів про можливості отримання знань європейського рівня в навчальному закладі.

На завершення заходу фахівці міськрайонного центру зайнятості акцентували увагу молоді на важливості осмисленого вибору професії, адже замислюватися про перспективи майбутньої зайнятості потрібно ще в школі.

Слід зазначити, що презентація навчальних закладів – одна з найефективніших форм ознайомлення старшокласників із навчальними закладами. Це пояснюється тим, що жодні різноманітні довідкові видання та офіційні сайти навчальних закладів не зможуть представити їх так, як би це зробили безпосередньо його представники під час спілкування з майбутніми абітурієнтами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#майбутнє
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...