
10:28, 26 вересня 2017 р.
У Кропивницькому посилять протидію стихійній торгівлі «на асфальті»
Боротьба зі стихійною торгівлею у Кропивницькому ведеться недостатньо активно. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради.
У рейдах муніципального патруля, який намагається протидіяти вуличним торгівцям, беруть участь лише представники спеціалізованої інспекції та санстанції, а цього замало. Без допомоги патрульної поліції, переконаний міський голова, якісного результату не досягти.
- Шановні поліцейські! Ми ж домовились, що наводити комунальний порядок будемо разом, – звернувся до правоохоронців Андрій Райкович. - Поліцейські на рейди не з'являються. Невже міська рада просить щось незаконне? Де ж ваша позиція?! Я не хочу, щоб люди травились, купуючи неперевірену продукцію з підлоги!
Андрій Райкович висловив сподівання, що поліцейські почують його, і допоможуть місту у боротьбі зі стихійниками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:20
14 жовтня
ТОП новини
Оголошення
09:31, 9 жовтня
8
09:31, 9 жовтня
1
09:31, 9 жовтня
4