У Кропивницькому не варто спалювати опале листя: його вивозитимуть на сміттєзвалище безоплатно

Листя на території Кропивницького палити не потрібно, сміттєвози вивозитимуть його безкоштовно! На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради.

«Палії» розводять багаття просто посеред вулиць, біля вікон власних будинків. Проте рідко хто задумується над тим, яку шкоду приносить довкіллю та здоров’ю своїх сусідів спалювання листя.

Міська спецінспекція постійно бореться з порушниками правил благоустрою, накладає на них штрафи, проте сил спецінсекторів на усіх вистачає не завжди. Тож міський голова Андрій Райкович закликав містян не палити багаття з опалого листя, а викидати його в сміття.

- Умови прийому листя, час прийому від фізичних осіб необхідно розмістити на сайтах, в газеті, щоб люди знали, – наголосив очільник міста. - Я вкотре наголошую: наших комунальних сил завжди буде замало, якщо самі жителі лінуватимуться кинути сміття в урну, а не поруч. Зайвий раз прибрати біля будинку, посадити клумбу чи прикрасити вхід до офісу, або в під'їзді, де живуть. Хіба це так важко?! Я щоразу говорю про звичайні буденні речі, які складають основу загальної людської культури. Попрацюють з містянами також квартальні. Вони візьмуться пояснювати людям про шкоду від згорання сухого листя, та розповідати куди і коли можна його утилізувати.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua