Знам’янська міськрада вдосконалила свій регламент за рекомендаціями Прозорих Рад

На пленарному засіданні сорок першої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання депутати підтримали проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року №776», який був розроблений на основі рекомендацій коаліції «Прозорі Ради».

Прийнятим рішенням депутати виправили ряд недоліків у нормативно-правових актах міської ради, у відповідності до діючого антикорупційного законодавства та найкращих практик інших міст. Так, депутати вдосконалили процедуру обрання голів постійних комісій, запровадили пряму відеотрансляцію засідань постійних комісій через офіційний веб-сайт, вказали чіткі часові рамки оприлюднення рішень ради та результатів голосування, вдосконалили статтю про норми депутатської етики та дисципліну тощо.

Окремо у Знам’янській міській раді створено робочу групу з розробки статуту Знам’янської територіальної громади, яка, сподіваємось, теж врахує у своєму проекті рекомендації коаліції «Прозорі Ради».

«Приємно зазначити, що це вже третя рада нашої області, яка імплементує наші рекомендації голосами депутатів. Раніше такі рішення вже були прийняті Кіровоградською обласною та Новоукраїнською міською радами. Звісно, це далеко не повне врахування наших пропозицій, проте ми і далі працюватимемо над тим, щоб якнайбільша кількість наших пропозицій була врахована. Прикро, що єдина рада, яка навіть не починала роботу над вдосконаленням своєї нормативно-правової бази – це міськрада Кропивницького. І це при тому, що саме на неї нами було витрачено найбільше часу та зусиль, і саме від кропивницьких депутатів було найбільше обіцянок це здійснити», - прокоментував подію координатор коаліції «Прозорі Ради» в області, голова ГО «Асоціація Політичних Наук» Дмитро Сінченко.

Нагадаємо, що раніше підтримку наданих рекомендацій коаліції «Прозорі Ради» публічно висловилидепутати міськради Кропивницького від фракцій ВО «Батьківщина», БПП «Солідарність», «Наш край» та «Рідне місто», проте ці слова досі не були підкріплені діями.

Меморандум про співпрацю з коаліцією «Прозорі Ради» перед місцевими виборами у 2015 році підписали представники Об’єднання «Самопоміч», Радикальної партії Олега Ляшка, ВО «Батьківщина», УКРОП, а також діючий секретар міськради від депутатської групи «Рідний край» Андрій Табалов та начальник спецінспекції міськвиконкому Андрій Максюта – як кандидати на посаду міського голови.

У Кропивницькому також триває робота над розробкою нової редакції Статуту міста, в яких пропозиції Прозорих рад можуть бути враховані.

Для довідки: Проект “Прозорі Ради: адвокасі кампанія з імплементації антикорупційного законодавства місцевими радами” виконується Центром "Ейдос" у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Прес-служба АПН

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua