У Новгородці обговорили негативні наслідки не легалізованої зайнятості

«Негативні наслідки не легалізованої зайнятості» - тема семінару, що відбувся для роботодавців у Новгородківському районному центрі зайнятості за участі керівника місцевого бюро правової допомоги Андрія Крижановського.

Цей захід організовано з метою інформування роботодавців про переваги ведення ними соціально відповідального бізнесу, дотримання вимог чинного законодавства в частині використання найманої робочої сили та трудових відносин, фінансову відповідальність за використання нелегальної праці, соціальну захищеність працівників та інше.

Відкриваючи засідання, директор районного центру зайнятості Володимир Ніколаєнко, зазначив: «На жаль, такі негативні явища, як використання праці незареєстрованих найманих осіб, виплата зарплати «в конвертах» або в розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму не втрачають своєї актуальності». 

Також В. Ніколаєнко поінформував присутніх про ситуацію на місцевому ринку праці, соціальні та економічні переваги від використання легальної праці та легальної виплати заробітної плати найманим працівникам. Наголосив на дотриманні норм трудового законодавства щодо забезпечення соціальних гарантій найманих працівників, а також відповідальності роботодавців за порушення норм чинного законодавства про зайнятість населення та загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

У свою чергу Андрій Крижановський у своєму виступі наголосив: «Усі повинні перебувати у правовому полі: і роботодавці, і наймані працівники. Від нелегальної заробітної плати страждає в першу чергу працівник – це його стаж, майбутня пенсія, державні соціальні гарантії. Для роботодавців – недобросовісна конкуренція. Для мешканців громади - ненадходження податків до місцевих бюджетів, а разом з цим немає реалізації програм соціально-економічного розвитку, охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту».

І. Чала, провідний фахівець з питань зайнятості Новгородківського районного центру зайнятості

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua