Ремонтні роботи на теплових мережах обмежать тролейбусне сполучення Новомиколаївки із центром Кропивницького

26 вересня, ремонтні бригади КП «Теплоенергетик» розпочинають ремонтні роботи на свої мережах у найвищій точці Соборної площі – біля зупинки «Швейна фабрика».

Як повідомив начальник головного управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко, гідравлічні випробування виявили слабке місце у тепловій мережі підприємства. Для забезпечення безперебійного теплопостачання було прийняте рішення замінити проблемну ділянку трубопроводу.

- Сьогодні від 21.00 дві бригади ремонтників розпочинають роботи, - відзначив Віктор Кухаренко. – Від зупинки «Швейна фабрика», де розміщений тепловий колектор, і під дорогою проходить трубопровід, який потребує заміни. Щоб мінімізувати незручності для мешканців, пов’язані із обмеженням руху громадського транспорту, ремонтники працюватимуть у стислі терміни. За попередніми розрахунками, ремонтні роботи триватимуть від п’яти до семи днів.

Проведення земляних робіт і використання дорожньої техніки потребують відключення від напруги ліній живлення електротранспорту, тож тролейбусний зв’язок Новомиколаївки із центром Кропивницького у ці дні буде обмеженим.

- Живлення ліній відключатиметься вночі від 21.00 до 6.00 та вдень, коли спаде транспортний потік – від 10.00 по 15.00. У цей час тролейбуси довозитимуть пасажирів до центру міста. Не працюватиме також нічний тролейбус за маршрутом «Залізничний вокзал – Лісопаркова». Він рухатиметься на Жадова, але по вулицях Шевченка і Велика Перспективна, - звернув увагу начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун. – У пікові години: від 06.00 по 10.00 та від 15.00 по 21.00,  рух тролейбусів здійснюватиметься за звичною схемою.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua