Кропивницький звільняється від незаконно встановлени МАФів

27 вересня у Кропивницькому демонтували незаконно встановлений кіоск по вулиці Генерала Жадова біля будинку №27. Примусове знесення виконали працівники комунального підприємства «Благоустрій» відповідно до рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

За словами начальника спеціалізованої інспекції Андрія Максюти, який приїхав особисто проконтролювати знесення кіоска, станом на сьогодні демонтажу очікують близько півтора десятка МАФів, ще на тридцять самовільно встановлених павільйонів надіслані подання для розгляду на комісії.

- Зазвичай самовільно встановлені конструкціії - це антисанітарія, захаращення комунальної землі міста і порушення правил благоустрою, - зазначив Андрій Максюта. - Власники таких МАФів не доглядають за ними, хіба що трохи зверху підфарбовують, тому незаконні споруди виглядають жахливо, а в середині лежать купи сміття, тут навіть можна зустріти пацюків. Але є і совісні власники, які після попередження самостійно прибрали свої конструкції з території міста.

Як повідомив начальник спецінспекції, об’єкт демонтажу тимчасово розташують на території КП “Благоустрій”, про що власника конструкції буде поінформовано. Після цього буде прийматись рішення про утилізацію або продаж об’єкта. Власник даної конструкції також має право забрати свою власність, але попередньо повинен компенсувати витрати, які були виділені з міського бюджету на демонтаж кіоску та надати документи про право власності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
14.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua