Діти, які мають вади слуху, обирали професію

Щорічно у вересні відзначається Міжнародний день глухих. У цей день світова спільнота згадує про потреби людей з проблемами слуху. Для фахівців Новомиргородського районного центру зайнятості вже стало доброю традицією разом з педагогічними працівниками загальноосвітньої школи-інтернат для глухих дітей проводити різнопланові профорієнтаційні заходи.

Так, днями для учнів 11 класу цієї школи відбувся урок «Світ професій», змістом якого стало ознайомлення школярів зі світом професій та спрямування їх на правильний вибір професійного майбутнього. Атмосферу для повного взаєморозуміння допомагали створити заступник директора з виховної роботи Юлія Степанова та педагог-організатор Олександр Помпа.

Під час профорієнтаційного уроку школярі ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба» та з критеріями, які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності. Крім цього, учні дізналися про послуги, які надає служба зайнятості, у т. ч. інноваційні, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді. Школярі ознайомилися з аспектами, які впливають на вибір професії, розглянули помилки при виборі професії, навчилися складати власний професійний план.

Ю. Степанова говорить: «Під час проведення заходу приємно бачити не тільки допитливі очі вихованців, але і їхнє бажання активно обговорювати побачене у відео-презентації, висловити свої думки, бачення, розповісти про вже обрану професію своєю мовою».

На завершення заходу усі охочі отримали практичні поради щодо вибору професії у відповідності до власних вподобань, нахилів та здібностей та визначали професійну спрямованість шляхом проходження експрес-тестування.

У той час, коли учні будували плани на професійне майбутнє, їхні вчителі отримали рекомендації щодо здійснення профорієнтаційної роботи зі шкільною молоддю різного віку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua