• Головна
  • На Олександрійщині близько 50 безробітних опановують професію оператор котельні
17:14, 28 вересня 2017 р.

На Олександрійщині близько 50 безробітних опановують професію оператор котельні

У зв'язку з наближенням опалювального сезону у керівників підприємств, установ, організацій виникає потреба в укомплектуванні робочих місць кваліфікованими працівниками за професіями оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні та оператор теплового пункту.

Олександрійський міськрайонний центр зайнятості не стоїть осторонь даного питання та організував на замовлення роботодавців міста та району курси цільового призначення підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Навчання та перевірка знань з питань охорони праці». Цьогоріч навчається 50 безробітних громадян.

Під час проходження навчання слухачі курсів ознайомляться із основними положеннями чинного законодавства України про охорону праці, вимогами до загальної організації роботи, виробничої санітарії, пожежної безпеки, правилами поведінки при виникненні аварій, прийомів та способів надання долікарської допомоги потерпілим, правами та пільгами, якими користуються працівники цієї професії тощо.

Ірина Мукієнко, директор міськрайонного центру зайнятості, говорить: «Така організація професійного навчання безробітних громадян, як підвищення кваліфікації, насамперед, забезпечує ринок праці кваліфікованими кадрами, озброєними сучасними знаннями, заощаджує кошти роботодавців та дає змогу кожній людині мати гідний заробіток та більш комфортні умови праці».

Після проходження професійного навчання всі слухачі будуть працевлаштовані.

Слід зазначити, що чітка та злагоджена співпраця міськрайонного центру зайнятості та роботодавців, а саме: КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради, Приютівська селищна рада, Войнівська та Косівська сільські ради, Олександрійський протитуберкульозний диспансер, ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей», шкільні та дошкільні навчальні заклади району, сприяла забезпеченню кваліфікованими робітниками зазначених підприємств та дала можливість своєчасно розпочати опалювальний сезон в регіоні.

htmlimage?id=d23-9klxseyu5hair31k10lir5x5uf3e3buapr3cdfndzmtbl3wcsijt89uadm5n83om381j36nzosanllm8mankmznv2o46oyuf0co&name=image-MKL4JjurJnm6ZNAEnz.png

htmlimage?id=d23-9klxseyu5hair31k10lir5x5uf3e3buapr3cdfndzmtbl3wcsijt89uadm5n83om381j36nzosanllm8mankmznv2o46oyuf0co&name=image-MKL4JjurJnm6ZNAEnz.png

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#котельні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...