Кропивницька прокуратура відсудила для міськради майже 35 тисяч гривень «земельного боргу»

Господарський суд Кіровоградської області повністю задовольнив позов Кіровоградської місцевої прокуратури, що виступала в інтересах міської ради Кропивницького, щодо стягнення з ТОВ «Кольт» 34,62 тисяч гривень заборгованості за користування земельною ділянкою. Відповідне рішення розміщене в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 Договірні відносини між міськрадою та ТОВ «Кольт» розпочались у березні 2004-го, коли підприємство строком на 25 років отримало в оренду земельну ділянку площею 1,7 га за адресою вул. Аерофлотська, 28 для розміщення виробничої бази. Міська рада не поінформувала громадськість про розмір орендної плати за користування даною ділянкою, про що свідчить інформація з порталу Openland, однак у рішенні суду є відповідні дані. Так з моменту підписання договору і до липня 2011-го вартість оренди складала 3575,57 грн, або ж 1,5% від оціночної вартості землі, а вже у 2011-му році ця сума була збільшена удвічі, до 7404,74 грн. 

Незважаючи на досить низьку орендну плату, ТОВ «Кольт» з листопада 2016-го самоусунулось від виконання договірних умов та перестало перераховувати міській раді кошти за користування ділянкою. У судовому засіданні жодних пояснень даному факту підприємство надати не змогло, тож, цілком логічно, отримало відповідне рішення суду – задовольнити позов прокуратури у повній мірі та стягнути з ТОВ «Кольт» заборгованість у сумі 34,62 тисяч гривень.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кольт» належить місцевому підприємцеві Едуарду Гончаруку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua