Близько 50 електрогазозварників потребують роботодавці області

Сьогодні роботодавці області потребують близько 50 працівників за професією «електрогазозварник». Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці - Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський, Маловисківський, Олександрiйський та Онуфріївський.

Професія електрогазозварника ввійшла в п’ятірку професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й недивно, бо потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, у авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо

Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника.

Професію електрогазозварника можна набути як в навчальних закладах області, так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Якщо вам цікаво, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості.

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua