
13:28, 2 жовтня 2017 р.
У Кропивницькому проживають троє довгожителів
У Кропивницькому проживають троє довгожителів, які зустріли свої сто і більше весен. 29 вересня з нагоди відзначення в Україні Дня ветерана і Міжнародного дня похилого віку до кожного з них завітали додому представники міської влади, щоб подякувати їм за їх життя і побажати ще довгих років.
Начальник відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк знайшла найтепліші слова, щоб сказати їх 101 – річній Євдокії Сидорівні Вовненко, та 103 - літнім Ганні Петрівні Григор'євій та Пелагеї Федосіївні Четвертак.
Юлія Вовк, разом зі щирими побажаннями здоров’я, вручила довгожителям грошову допомогу з міського бюджету по одній тисячі гривень кожному квіти і цінний подарунок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:19
18 травня
17:43
16 травня
Один рік, який може змінити не лише дітей, а й ваше життя: в Кропивницької області закінчується набір на програму «Навчай»
Новини компаній
18:00
15 травня
ТОП новини
Оголошення
09:36, 18 травня
2
09:36, 18 травня
1
12:17, 13 травня
07:10, 14 травня