• Головна
  • На Кіровоградщині 365 безробітних опановують англійську мову
14:30, 2 жовтня 2017 р.

На Кіровоградщині 365 безробітних опановують англійську мову

Чимало роботодавців області прагнуть укомплектувати своє підприємство працівниками, які володіють англійською мовою незалежно від інтенсивності його використання в роботі.

«Віднедавна служба зайнятості, завдяки соціальному проекту з вивчення іноземних мов «Skills Academy», має можливість надати всім охочим безробітним  безкоштовно вивчити англійську мову», – зазначила Вікторія Бернікова, начальник відділу профнавчання обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» укладено меморандум про співробітництво, у рамках якого реалізовується соціальний проект «Lingva Skills». Цей проект дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим в службі зайнятості, вивчити англійську мову.

Онлайн-курс включає в себе інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання. Зазначений курс враховує особливості менталітету українців, адаптований до реалій країни і особливостей рідної мови.

Далі В. Бернікова розповідає: «Сьогодні вивчення англійської мови – це ще один з важливих кроків служби зайнятості у підвищенні конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці. На сьогодні зазначені курси проходять 365 безробітних громадян, а також 50 працівники центрів зайнятості області.

Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, та мають бажання пройти безкоштовне онлайн навчання з опанування англійської мови, можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем перебування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#англійськамова
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...