• Головна
  • У Петровому презентували військову службу за контрактом
16:32, 5 жовтня 2017 р.

У Петровому презентували військову службу за контрактом

У Петрівському районному центрі зайнятості за участі представників військового комісаріату для незайнятих трудовою діяльністю громадян відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Під час зазначеного семінару начальник відділення забезпечення районного військового комісаріату Ігор Свірідов ознайомив присутніх із переліком професій, які необхідні сучасній армії, умовами прийому та проходження громадянами України військової служби, їх правами та обов'язками.

«В сучасних умовах ринку праці військова служба за контрактом є одним із шляхів до зайнятості безробітного населення», – наголосив І. Свірідов. Він зауважив, що на сьогоднішній день створена й постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців за контрактом, яка має певні переваги. Це, насамперед, гарантія стабільного грошового забезпечення, вільний вибір місця та умов служби по всій території України, можливість кар’єрного росту, інші соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством.

Безробітні, яких зацікавила інформація стосовно вищезазначених питань, були запрошені на співбесіду до військового комісаріату.

Також безробітні отримали актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості, можливість започаткування власної справи за її сприяння тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#контракт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...