
16:30, 10 жовтня 2017 р.
Черговий півмарафон подолано: лейтенант поліції Сергій Ткаченко взяв участь Wizz Air Kyiv City Marathon 2017
Цими вихідними в столиці України пройшов восьмий міжнародний марафон Wizz Air City Marathon 2017. До спортивного заходу долучився лейтенант поліції Сергій Ткаченко. Завжди цілеспрямований патрульний є постійним учасником Марафонських забігів.
Першу свою дистанцію Сергій подолав у 2013 році, з тих пір намагається не пропустити жодного такого заходу. А в цьому році навіть став одним з ініціаторів проведення Марафонського забігу в Кропивницькому.
«Такі забіги дуже атмосферні і видовищні. Тож не дивно, що з кожним роком кількість учасників зростає. Цього року зафіксована рекордна кількість бігунів – понад 12 000. До того ж, маршрут заходу пролягає через найбільш мальовничі вулиці і проспекти Києва, тому це гарна нагода отримати ще й естетичне задоволення від бігу.
Особисто для мене участь у подібному заході – це чергове випробування, коли тіло каже «ні», а воля стверджує «так» і ти метр за метром, всупереч правилам збереження енергії долаєш дистанцію. Перемога над собою – це значно більше, ніж перемога над суперником», - ділиться враженнями патрульний.
Сергій Ткаченко своїми спортивними результатами задоволений, він пробіг 5 кілометрів за 22 хвилини. Наразі Сергій готується до чергового Марафону, який відбудеться наприкінці жовтня у Львові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Психологічне та медикаментозне кодування від алкоголю Кропивницький швидко, анонімно
Новини компаній
17:00
Хто керує ІТ-проєктами? Як вивчити Project Management з нуля
Новини компаній
10:00
26 червня
ТОП новини
Оголошення
15:37, 19 червня
15:37, 19 червня
13:55, 23 червня
15:37, 19 червня
13:55, 23 червня
live comments feed...