Підприємство по випічці хлібобулочних виробів потребує укладальника-пакувальника

СТОВ «Степ–Агро», що спеціалізується на випічці хлібобулочних виробів, сьогодні потребує працівника за професією укладальник-пакувальник.

Тож, з метою оперативного укомплектування даної вакансії, днями, на замовлення роботодавця, в Новоукраїнському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

Під час його проведення, начальник відділу кадрів підприємства Олена Смоляник, презентуючи організацію, зазначила, що СТОВ «Степ-Агро» створене у 1997 році (на той час основним видом діяльності підприємства була випічка хліба). Щороку виробничі потужності нарощувались, а асортимент продукції збільшувався. «Сьогодні майже кожна родина Новоукраїнщини купує до столу буханець запашного «степівського» хліба. Та й в інших регіонах області є чимало поціновувачів новоукраїнської випічки», розповіла О. Смоляник.

Начальник відділу кадрів поінформувала шукачів роботи про вимоги роботодавця до працівника, умови праці та рівень її оплати, соціальні гарантії, якими забезпечується персонал, тощо.

Крім того, з претендентами на заявлені вакансії були проведені індивідуальні співбесіди, з метою визначення їхніх професійних якостей, за результатами яких одна особа отримала направлення на працевлаштування.

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua