Студенти медичного коледжу стали переможцями військово-патріотичної гри «Захисник України» у Кропивницькому

11 жовтня спортивна зала інженерного коледжу ЦНТУ у Кропивницькому гостинно приймала учасників військово-патріотичної гри «Захисник України» серед студентських команд вищих навчальних закладів міста.

У цікавих і напружених змаганнях, організованих спільними зусиллями відділу сім’ї та молоді міської ради, військовослужбовцями 3-го окремого полку спеціального призначення, колективом Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету, громадською організацією «Центр оперативно-тактичної підготовки «Цитадель» та загоном швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України, взяли участь команди дев’яти вищих навчальних закладів обласного центру.

Учасники турніру перевіряли свої сили і уміння за шести напрямками: відповідали на запитання з історії Українського війська, підтягувалися і змагалися у спеціалізованій естафеті, демонстрували навички надання першої медичної допомоги, вдягали на швидкість індивідуальний захисний комплект, стріляли і вправлялися у збиранні-розбирання автомата та виконували вправи з метання ножів.

У підсумку змагаь перемогу святкували команди медичного коледжу імені Є.Й Мухіна, Кропивницького інженерного коледжу ЦНТІ та Кропивницького коледжу харчування та торгівлі.

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua