Андрій Максюта: низький рівень штрафних санкцій є однією з причин масового порушення правил благоустрою території у Кропивницькому

Мешканці Кропивницького часто порушують правли благоустрою території міста. Спецінспекція міської ради систематично встановлює факти забруднення і захаращення дворів, тротуарів, зелених зон обласного центру, незаконного будівництва, спалення листя та хімічних відходів, виливання фекалій у річку тощо.

Про це повідомив 19 жовтня, начальник міської спецінспекції Андрій Максюта під час Дня депутата, присвяченого вирішенню екологічних проблем Кропивницького.

За інформацією посадовця, протягом 2017 року інспектори склали 234 протоколи, з яких найбільше – 124, за викидання сміття у невстановленому місті. Ще 19 протоколів було оформлено за незаконне злиття фекалій у річки та посадки, 3 - за спалення хімічних відходів, 45 - за спалення листя, 15 - за влаштування стихійних сміттєзвалищ, 5 - за розриття небезпечних відходів і 23 - за знищення дерев.

На думку Андрія Максюти, такі порушення мають масовий характер у тому числі через невеликі суми штрафних санкцій, якими можна було б покарати і зупинити порушників. За дев’ять місяців поточного року при надзвичайно активній діяльності міської спецінспекції за рахунок сплати штрафів скарбниця міста поповнилася лише на 100 тисяч гривень.

Секретар міської ради Андрій Табалов, який головува на Дні депутата підтримав керівника спецінспекції.

- Маємо цінувати роботу спеціалістів такого підрозділу, як спецінспекція, - відзначив Андрій Табалов. – Вони не один раз підтвердили свою ефективність, не один раз, рятуючи довкілля і оберігаючи здоров’я мешканців міста, припиняли порушення, нехтуючи при цьому власною безпекою. У той же час, додаткові надходження від штрафів могли б біти на якісніше забезпечення спецінспекції засобами індивідуального захисту, транспортом, зв’язком.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
11:00, Сегодня
Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua