• Головна
  • Прокуратура не дозволила іноземній компанії відсудити комплекс будівель
11:04, 22 жовтня 2017 р.

Прокуратура не дозволила іноземній компанії відсудити комплекс будівель

Питання додержання законних інтересів держави залишається пріоритетним напрямком представницької діяльності органів прокуратури області.

Так, прокуратурою Кіровоградської області на захист інтересів держави в особі ПАТ «Державний ощадний банк України» здійснено вступ у справу за позовом іноземної компанії до банківської установи про визнання недійсним іпотечного договору, вилучення комплексу будівель, обтяжених іпотекою та зняття заборони на їх відчуження.

Мова йде про цілісний майновий комплекс будівель, розташованих у м. Світловодськ, що виступив в якості гарантії виконання зобов’язань за договором кредитної лінії.

Вищий господарський суд України погодився з правовою позицією прокуратури про безпідставність вищевказаних позовних вимог іноземної компанії. При вирішенні спору зроблено висновок, що договір іпотеки укладено правомірно, сторонами упродовж 2 років з часу його укладення комплекс будівель добровільно застраховано, здійснено його неодноразову перевірку, що підтверджується відповідними документами.

Постановою суду касаційної інстанції скаргу суб’єкта господарювання відхилено, а позицію прокуратури задоволено в повному обсязі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...