• Головна
  • Кропивнчанка Альона Шевченко стала чемпіонкою України з кульової стрільби
10:28, 26 жовтня 2017 р.

Кропивнчанка Альона Шевченко стала чемпіонкою України з кульової стрільби

Упродовж шести днів, із 18 по 23 жовтня у Вінниці проходив чемпіонат України зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів 1997 року народження і молодших, а також всеукраїнський турнір «Кубок Поділля».

У змаганнях взяли участь 12 вихованців комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3» відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького.

Серед кропивницьких стрільців найвищий результат продемонструвала Альона Шевченко, яка стала чемпіонкою України у стрільбі з пневматичного пістолета. В командних змаганнях у цій же вправі Альона Шевченко, Євгенія Шалова й Ангеліна Вовк посіли третє місце. У стрільбі з пневматичної гвинтівки Владислава Коваленко посіла п’яте місце, вперше виконавши норматив майстра спорту України.

На всеукраїнських змаганнях «Кубок Поділля», стріляючи з пневматичного пістолета, Альона Шевченко завоювала золоту медаль, а Роман Копійка виборов бронзову нагороду.

Тренують кропивницьких спортсменів Ілгам Ібрагімов і Анна Буніна.