Кіровоградська область: відбулося штабне тренування стосовно виконання завдань в умовах осінньо-зимового періоду

25 жовтня відбулося штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Кіровоградської області щодо виконання завдань у складних умовах осінньо-зимового періоду.

Зокрема в ході навчань були відпрацьовані дії органів управління і сил реагування при виникненні небезпечних гідрометеорологічних явищ, у випадку загрози та ліквідації наслідків стихійного лиха на автомобільних шляхах, у разі виникнення аварій на підприємствах паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської області та організація виконання заходів захисту при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з отруєнням та інфекційною захворюваністю людей.

Участь у тренуванні взяли комісії з питань ТЕБ та НС усіх рівнів – обласна, районні, міські, комісії з питань евакуації, управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту інфраструктури та промисловості обласної державної адміністрації; сили і засоби районних та міських ланок територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту області; спеціалізовані служби цивільного захисту області, а саме: зв’язку і оповіщення, охорони громадського порядку, У ДСНС в області, медична, комунально-технічна, інженерна, енергетики, транспортного та технічного забезпечення,захисту сільськогосподарських тварин і рослин, торгівлі, харчування та матеріального забезпечення.

Такі штабні тренування проводяться щорічно з метою удосконалення навичок керівників щодо приведення підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням під час виконання завдань у складних умовах осінньо-зимового періоду; забезпечення злагоджених дій органів управління цивільного захисту при управлінні підпорядкованими органами управління і силами, організація взаємодії та всебічного забезпечення під час реагування на надзвичайні ситуаціїнабуття практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовки даних для прийняття рішення, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення задач до підлеглих, безперервного управлінняними під час проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua