Працівники кадрового апарату поліції області підбили підсумки роботи за 9 місяців поточного року

У нараді взяли участь заступник начальника Головного управління Нацполіції Кіровоградщини Дмитро Ткачонок, керівник управління кадрового забезпечення ГУНП Андрій Човпан, начальник державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Кіровоградській області» Олександр Нестройний, голова профспілкової організації атестованих працівників ОВС Валерій Шевчук та голова відомчої обласної ветеранської організації Валерій Вільний.

Питання, які розглядалися на порядку денному, стосувалися багатьох аспектів роботи працівників підрозділів кадрового забезпечення поліції області. Серед них дотримання дисципліни і законності, заходів особистої безпеки особовим складом, комплектування вакантних посад та прийому на службу, стан професійної підготовки, а саме – навчання та підвищення кваліфікації працівників.

На нараді також йшлося про організацію виховної роботи серед поліцейських, відновлення інституту наставництва, покращання психологічного клімату у колективах, медичне забезпечення та соціальний захист працівників, роботу з ветеранами відомства.

- Одне з важливих питань, на яке хочу звернути увагу кожного – стосується, у першу чергу, дисципліни та законності. Слідкувати за їх дотриманням, вчасно підтримати колегу по службі, за необхідності –зупинити від необдуманого вчинку, допомогти у хвилину значного психологічного навантаження, які нерідко трапляються у роботі правоохоронців – наше завдання не лише для працівників кадрів, які присутні у цьому залі, а й для всього особового складу поліції області. Я наголошую на тому, що саме особиста відповідальність кожного працівника за ввірену ділянку роботи, уважне та чуйне ставлення до людей, сприятиме зміцненню їх довіри. А думка громади про діяльність поліції була і нині залишається одним із головних показників нашої роботи, – наголосив Дмитро Ткачонок.

На завершення наради керівник управління кадрового забезпечення поліції області Андрій Човпан заслухав звіти працівників окремих територіальних підрозділів, визначив пріоритетні напрямки роботи служби, які довів особовому складу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
12.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua