Головне завдання дільничного офіцера поліції – бути надійним помічником для громади

Про це заявив тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції Кіровоградської області Володимир Куценко на нараді з підбиття підсумків роботи підрозділу, яка відбулася сьогодні, 28 жовтня, у відомстві. У заході також взяли участь начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області Олександр Сагаль, його заступник Володимир Кальядт, начальник відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП в області Олександр Березовський та начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП в області Руслан Журбенко.

«Вважаю за необхідне сьогодні розпочати свій виступ з того, аби довести до кожного з присутніх тут завдання, які сьогодні ставить перед нами керівництво МВС та Національної поліції. Нині поліція превенції розпочинає черговий етап реформування. Він відбуватиметься поступово і його головна мета полягає в тому, аби дільничні офіцери поліції постійно перебували поряд із людьми, які потребують підтримки та допомоги. Без сумніву, у нас збільшаться обсяги роботи. Кожен дільничний офіцер особисто відповідатиме за порядок на ввіреній території, проведення профілактичних заходів. А це стосується таких важливих аспектів як попередження насильства в сім’ї, незаконного обігу зброї, розкриття та недопущення майнових та інших злочинів.

Щоденно, підтримуючи взаємодію з населенням, нам під силу буде якісно виконувати всі ці функції. Те саме стосується питань дисципліни і законності серед особового складу. Дільничний офіцер має бути прикладом для людей, серед яких працює, а в іншому випадку реагування з нашого боку буде цілком принциповим – дисциплінарне стягнення або звільнення. Тому прошу всіх відповідально поставитися до своїх обов’язків і зробити все можливе, аби стати надійним помічником для громади, інтереси якої ми з вами покликані захищати», - зазначив т.в.о. начальника обласного главку Володимир Куценко.

Упродовж наради було розглянуто питання підвищення рівня професійної підготовки дільничних, у тому числі проведення для них додаткових теоретичних і практичних навчань, та забезпечення належних умов для виконання працівниками службових обов’язків.

Також присутні підбили підсумки оперативно-службової діяльності дільничних офіцерів поліції протягом 9 місяців, зокрема щодо розкриття «шерифами» злочинів, виявлення та попередження адміністративних правопорушень, вжиття превентивних заходів і роботи з населенням на територіях обслуговування.

Із початку року безпосередньо працівниками служби розкрито понад 1530 кримінальних правопорушень. Робота у даному напрямку продовжується.

272 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua