Місяць триватиме у Кропивницькому роз’яснювальна кампанія щодо заборони паркування на узбіччях магістралей – потім працюватиме евакуатор

У Кропивницькому розширюється географія роботи великомісного пасажирського транспорту: завтра на маршрут виходять автобуси №118. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради.

- Люди вдячні, бо транспорт просторий, комфортабельний, ходить згідно із графіком, водії чемні, - відзначив очільник міста. - 31 жовтня має розпочати роботу маршрут №118 на Велику Балку. Необхідно продовжувати моніторинг пасажирпотоків і інформування щодо інтервалів руху нових автобусів, особливо в години пік.

Одночасно, міський голова доручив провести у Кропивницькому інформаційну компанію серед водіїв транспортних засобів щодо заборони паркування на узбіччях транспортних магістралей міста.

- Дороги в місті вузькі, по обидва боки припарковані машини, та ще і цілі автопоїзди стоять на розвантажені під торгівельними об’єктами, - звернув увагу Андрій Райкович. – Як у такому випадку рухатися габаритному громадському транспорту? Нам необхідно вплинути і на цю ситуацію. Активно попереджайте протягом місяця водіїв про заборону паркування на маршрутах громадського транспорту через усі можливі канали: засоби масової інформації, електронні ресурси, зовнішня реклама у місті. А тих хто не дослухається, через місяць будемо евакуювати на штрафні майданчики.

Дороги мають бути вільними і для можливості ефективного їх розчищення від снігу. Припарковані на узбіччях автомобілі не дають можливості чистити під бордюрами, так починають утворюватися намерзання, з якими потім дуже важко боротися.

Великогабаритні ж автопотяги, які обслуговують торгівельні мережі і магазини мають працювати вночі – у спеціально виділений час. Це є загальна практика, яка використовується у багатьох містах України, наголосив Андрій Райкович..

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua