В області досягнуто найнижчого рівня заборгованості з виплати заробітної плати за останні 17 років

Про це під час наради в облдержадміністрації повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров. За його словами, станом на 1 вересня 2017 року заборгованість із виплати зарплати становить 14,7 млн. грн. – порівняно із 2000 роком сума заборгованості зменшилися майже у 13 разів.

У значній мірі, таких результатів було досягнуто завдяки введенню кримінальної відповідальності – станом на сьогодні за фактами безпідставної невиплати заробітної плати проти керівників підприємств відкрито 43 кримінальних провадження.

Олександр Догаров повідомив, що в області залишилось 26 підприємств, які мають борги по зарплатам. З них на підприємства-банкрути припадає 8 млн. грн., на економічно активні підприємства – 6,7 млн. грн. Наразі, по сумі невиплаченої зарплати Кіровоградщина посідає 8 місце серед інших регіонів України.

За його словами, існує заборгованість й на підприємствах державної форми власності – більше 250 тис. грн. заборгував працівникам Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2, що підпорядкований Державному агентству резерву України.

Посадовець поінформував, що графіки з погашення існуючої заборгованості розроблені, по кожному підприємству-боржнику, тож враховуючи, що облдержадміністрація у цьому напрямку докладає максимум зусиль для вирішення проблеми, є перспективи повної ліквідації боргів із зарплати на економічно-активних підприємствах області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua