Залізниця вабить, як море: близько ста безробітних Кіровоградщини стали залізничниками

Упродовж багатьох років Знам’янський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з Локомотивним депо Знам’янка – одним із найбільших підприємств залізничного транспорту регіону, у напрямку стабілізації та поліпшення ситуації на ринку праці, постійно розширюючи спектр послуг та впроваджуючи нові форми і методи взаємодії.

Локомотивне депо Знам’янка є школою передового досвіду в мережі залізничних підприємств України. З травня 2017 року, керує підприємством молодий та ініціативний керівник – Бриков Олександр Валентинович. Завдяки високопрофесійним, обдарованим, талановитим фахівцям-залізничникам, підприємство стало одним із найбільш ринкоутворюючих підприємств міста.

Протягом 2017 року у Локомотивному депо Знам’янка виникла нагальна потреба у кваліфікованих працівниках за великою кількістю професій – це слюсарі з ремонту рухомого складу, слюсарі-електрики, машиністи, помічники машиністів, паяльщики, токарі, тощо. Фахівцями відділу по роботі з роботодавцями було докладено максимум зусиль з підбору осіб за цими професіями.

Серед шляхів задоволення кадрових потреб роботодавця слід виділити участь помічника начальника з кадрових питань Г. Осіпенка у ярмарках та міні-ярмарках вакансій, засіданнях круглих столів та ділових зустрічах з керівництвом центру зайнятості, онлайн-співбесідах з претендентами на роботу.

Усього за 10 місяців 2017 року Локомотивним депо було подано до Знам’янського міскрайонного центру зайнятості 130 вакансій, укомплектовано 75, з них працевлаштовано дві особи з інвалідністю та одна внутрішньо переміщена особа.

Завдяки задоволенню потреб населення у пасажирських та вантажних перевезеннях залізничним транспортом, з дотриманням вимог Правил технічної експлуатації залізниць України та охорони праці, забезпеченням безпеки руху поїздів у місті Знам’янка, Локомотивне депо Знам’янка, яке у 2018 році святкуватиме своє 145-річчя, стало одним із найбільших підприємств залізничного транспорту регіону.

68 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua