• Головна
  • Залізниця вабить, як море: близько ста безробітних Кіровоградщини стали залізничниками
15:44, 3 листопада 2017 р.

Залізниця вабить, як море: близько ста безробітних Кіровоградщини стали залізничниками

Упродовж багатьох років Знам’янський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з Локомотивним депо Знам’янка – одним із найбільших підприємств залізничного транспорту регіону, у напрямку стабілізації та поліпшення ситуації на ринку праці, постійно розширюючи спектр послуг та впроваджуючи нові форми і методи взаємодії.

Локомотивне депо Знам’янка є школою передового досвіду в мережі залізничних підприємств України. З травня 2017 року, керує підприємством молодий та ініціативний керівник – Бриков Олександр Валентинович. Завдяки високопрофесійним, обдарованим, талановитим фахівцям-залізничникам, підприємство стало одним із найбільш ринкоутворюючих підприємств міста.

Протягом 2017 року у Локомотивному депо Знам’янка виникла нагальна потреба у кваліфікованих працівниках за великою кількістю професій – це слюсарі з ремонту рухомого складу, слюсарі-електрики, машиністи, помічники машиністів, паяльщики, токарі, тощо. Фахівцями відділу по роботі з роботодавцями було докладено максимум зусиль з підбору осіб за цими професіями.

Серед шляхів задоволення кадрових потреб роботодавця слід виділити участь помічника начальника з кадрових питань Г. Осіпенка у ярмарках та міні-ярмарках вакансій, засіданнях круглих столів та ділових зустрічах з керівництвом центру зайнятості, онлайн-співбесідах з претендентами на роботу.

Усього за 10 місяців 2017 року Локомотивним депо було подано до Знам’янського міскрайонного центру зайнятості 130 вакансій, укомплектовано 75, з них працевлаштовано дві особи з інвалідністю та одна внутрішньо переміщена особа.

Завдяки задоволенню потреб населення у пасажирських та вантажних перевезеннях залізничним транспортом, з дотриманням вимог Правил технічної експлуатації залізниць України та охорони праці, забезпеченням безпеки руху поїздів у місті Знам’янка, Локомотивне депо Знам’янка, яке у 2018 році святкуватиме своє 145-річчя, стало одним із найбільших підприємств залізничного транспорту регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#залізничник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
live comments feed...