Більше 500 безробітних з Кіровоградщини навчились дарувати людям тепло

З метою своєчасної та якісної підготовки житлово-комунальних господарств усіх форм власності до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, центрами зайнятості області на конкретні замовлення роботодавців підготовлено понад 500 осіб з числа безробітних.

Навчання здійснювалося шляхом організації курсів підвищення кваліфікації за професіями «оператор котельні» та « машиніст (кочегар) котельні », на базі обласного комунального навчально-курсового комбінату «Аграрник» та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області. Після завершення навчання усі слухачі були працевлаштовані.

«В умовах використання сучасної опалювальної техніки зростають вимоги й до роботи працівників зазначених професій, що потребує постійного удосконалення та поглиблення знань з експлуатації котельних установок, контрольно-вимірювальних приладів, іншого обладнання. У свою чергу, роботодавці надають перевагу тим претендентам на роботу, які мають відповідну кваліфікацію та отримали допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою», – зауважила Вікторія Бернікова, начальник відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Зі слів слухачів, програма зазначених курсів містить достатній навчальний матеріал, що дає можливість підвищити кваліфікацію та на практиці перевірити набуті знання.

59 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua