![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
15:30, 6 листопада 2017 р.
Працівники поліції викрили жителя області у скоєнні низки злочинів
Поліцейські встановили причетність мешканця одного з сіл Бобринецького району до 3 крадіжок та 2 шахрайств. Загалом громадянин заволодів чужим майном на загальну суму близько 7 тисяч гривень.
Потерпілими від дій злодія виявилися його односельці. Чоловік зловживаючи довірою, просив «позичити» велосипед, щоб нібито поїхати у справах, а в результаті власнику його так і не повертав.
Крім того, поліцейські встановили, що злодій проникав на територію домоволодінь місцевих жителів та скоював крадіжки двоколісного транспорту і виробів із металу.
«Завдяки вжитим заходам викрадені речі правоохоронці вилучили та повернули потерпілим. Зокрема, велосипеди зловмисник переховував на території населеного пункту у заростях, де їх і виявили», - повідомивначальник Бобринецького відділення поліції ВалерійГригорчук.
Досудове розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, закінчено. Зловмиснику оголошено про підозру, матеріали передано до суду для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
12:54, 21 липня
3
07:26, 17 липня
19:33, 24 липня
14
11:28, 23 липня
1
live comments feed...