На Олександрійщині стартував Місячник профорієнтації молоді «Професійні горизонти»

У рамках місячника профорієнтації молоді «Професійні горизонти», фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, для учнів Попельнастівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, була організована професіографічна екскурсія на одне з найвідоміших підприємств району ТОВ «Олександрійський цукровий завод».

Тепло та щиро зустріла учнів інженер-технолог Валентина Гребенюк, яка ознайомила школярів з підприємством, технологічною лінією виробництва цукру, новими запровадженими технологіями та робітничими професіями, які необхідні у даному виробництві.

Учням було цікаво відслідковувати, переходячи з дільниці на дільницю, поступовий процес переробки цукрового буряку та отримання кінцевого результату – цукру, адже підприємство щороку проводить реконструкції обладнання та удосконалює технологічні процеси.

В.Гребенюк ознайомила школярів з професіями, актуальними на виробництві, акцентувала увагу на необхідності укомплектування підприємства кваліфікованими робітниками та працівниками галузі інженерно-технічної.

Яскравим прикладом для молоді є комерційний директор ТОВ «Олександрійський цукровий завод» Леонід Третяк, колишній випускник Попельнастівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

На завершення екскурсії, учні та вчителі отримали солодкі сувеніри (фігурки з жовтого цукру). Так, звичайна екскурсія змогла перевернути уявлення дітей про виробництво та світ професій.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua