• Головна
  • На Олександрійщині стартував Місячник профорієнтації молоді «Професійні горизонти»
09:44, 10 листопада 2017 р.

На Олександрійщині стартував Місячник профорієнтації молоді «Професійні горизонти»

У рамках місячника профорієнтації молоді «Професійні горизонти», фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, для учнів Попельнастівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, була організована професіографічна екскурсія на одне з найвідоміших підприємств району ТОВ «Олександрійський цукровий завод».

Тепло та щиро зустріла учнів інженер-технолог Валентина Гребенюк, яка ознайомила школярів з підприємством, технологічною лінією виробництва цукру, новими запровадженими технологіями та робітничими професіями, які необхідні у даному виробництві.

Учням було цікаво відслідковувати, переходячи з дільниці на дільницю, поступовий процес переробки цукрового буряку та отримання кінцевого результату – цукру, адже підприємство щороку проводить реконструкції обладнання та удосконалює технологічні процеси.

В.Гребенюк ознайомила школярів з професіями, актуальними на виробництві, акцентувала увагу на необхідності укомплектування підприємства кваліфікованими робітниками та працівниками галузі інженерно-технічної.

Яскравим прикладом для молоді є комерційний директор ТОВ «Олександрійський цукровий завод» Леонід Третяк, колишній випускник Попельнастівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

На завершення екскурсії, учні та вчителі отримали солодкі сувеніри (фігурки з жовтого цукру). Так, звичайна екскурсія змогла перевернути уявлення дітей про виробництво та світ професій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#профорієнтація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...