![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
11:13, 10 листопада 2017 р.
Посадовці міської ради Кропивницького написали колективний диктант з української мови
9 листопада у День української мови та писемності посадовці міської ради Кропивницького колективно написали диктант. Своїх колег підтримали та долучилися до перевірили знання рідної мови і міський голова Андрій Райкович, та секретар міської ради Андрій Табалов.
Прoпoзицію кoлективнoгo нaписaння диктaнту з укрaїнськoї мoви озвучив на щопонеділковій апаратній нараді саме Aндрій Рaйкoвич. Спробувати свої сили у написанні диктанту прийшли 33 посадовці, усі за власним бажанням. Диктанти на дотримання правил орфографії та пунктуації перевірятиме керівник загального відділу Олена Брюм, але жодних оцінок виставляти не будуть.
Текст для посадовців, який зачитувала радник міського голови Євгенія Шустер, обирали за порадою спеціалістів управління освіти. Для перевірки знань української мови був обраний твір рівня старшої школи об’ємом у 161 слово.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...