Посол Канади вперше відвідав Кропивницький

Сьогодні, в рамках відкриття «Українсько-Канадського центру» на базі Центральноукраїнського національного технічного університету, до Кропивницького вперше завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, інформує 0522.

У Кропивницькому Роман Ващук зустрівся з очільником області Сергієм Кузьменком в приміщенні облдержадміністрації.

«Щодо перших вражень: ремонт доріг іде. Виявляється, що на 80% вони відремонтовані. Єдиний мінус – довелося трохи між ремонтними бригадами маневрувати. Нині я роблю наголос саме на розкритті центру України для нас, для Канади. Бо так сталося, що увага світу йде або на схід, або на захід, притому, забувається про серце України – центр. Нам, партнерам України, треба його краще зрозуміти і встановити тісніші взаємозв’язки», - сказав Роман Ващук.

«Переконаний, що відкриття Центру разом із підписаною угодою про зону вільної торгівлі з Канадою стане черговим поштовхом для того, щоб Кіровоградщина мала кращі економічні зв’язки, ніж вони є на сьогодні. На жаль, 1% зовнішньої торгівлі припадає на Канаду, переконаний, що з країною, в якій живе багато українців, яка схожа на нашу за природно-кліматичними умовами, яка є одним із друзів нашої держави, що підтримує нас, ми знайдемо більше можливостей для співпраці, більше зв’язків», - відзначив Сергій Кузьменко.

В рамках зустрічі присутні обговорили можливі варіанти співробітництва. Крім того, Сергій Кузьменко розповів гостям про особливості регіону та вручив Послу пам’ятний подарунок.

Довідково: «Українсько-Канадський центр» на базі Центральноукраїнського національного технічного університету має на меті розвиток співпраці Канади і України (в першу чергу, міста Кропивницький та Кіровоградщини) в академічних, наукових, ділових, культурних, громадських напрямках.

На базі Центру планується проводити курси поглибленого вивчення англійської мови.

Центр сприятиме організації навчання за програмами «подвійних дипломів» між ЦНТУ та канадськими ВНЗ, а також поїздкам студентів до Канади на навчання чи стажування.

Організації та реалізації спільних українсько-канадських проектів в області розвитку освіти, науки, академічних обмінів, підприємництва, формування громадянського суспільства тощо.

57 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua