• Головна
  • Посол Канади вперше відвідав Кропивницький
12:16, 15 листопада 2017 р.

Посол Канади вперше відвідав Кропивницький

Сьогодні, в рамках відкриття «Українсько-Канадського центру» на базі Центральноукраїнського національного технічного університету, до Кропивницького вперше завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, інформує 0522.

У Кропивницькому Роман Ващук зустрівся з очільником області Сергієм Кузьменком в приміщенні облдержадміністрації.

«Щодо перших вражень: ремонт доріг іде. Виявляється, що на 80% вони відремонтовані. Єдиний мінус – довелося трохи між ремонтними бригадами маневрувати. Нині я роблю наголос саме на розкритті центру України для нас, для Канади. Бо так сталося, що увага світу йде або на схід, або на захід, притому, забувається про серце України – центр. Нам, партнерам України, треба його краще зрозуміти і встановити тісніші взаємозв’язки», - сказав Роман Ващук.

«Переконаний, що відкриття Центру разом із підписаною угодою про зону вільної торгівлі з Канадою стане черговим поштовхом для того, щоб Кіровоградщина мала кращі економічні зв’язки, ніж вони є на сьогодні. На жаль, 1% зовнішньої торгівлі припадає на Канаду, переконаний, що з країною, в якій живе багато українців, яка схожа на нашу за природно-кліматичними умовами, яка є одним із друзів нашої держави, що підтримує нас, ми знайдемо більше можливостей для співпраці, більше зв’язків», - відзначив Сергій Кузьменко.

В рамках зустрічі присутні обговорили можливі варіанти співробітництва. Крім того, Сергій Кузьменко розповів гостям про особливості регіону та вручив Послу пам’ятний подарунок.

Довідково: «Українсько-Канадський центр» на базі Центральноукраїнського національного технічного університету має на меті розвиток співпраці Канади і України (в першу чергу, міста Кропивницький та Кіровоградщини) в академічних, наукових, ділових, культурних, громадських напрямках.

На базі Центру планується проводити курси поглибленого вивчення англійської мови.

Центр сприятиме організації навчання за програмами «подвійних дипломів» між ЦНТУ та канадськими ВНЗ, а також поїздкам студентів до Канади на навчання чи стажування.

Організації та реалізації спільних українсько-канадських проектів в області розвитку освіти, науки, академічних обмінів, підприємництва, формування громадянського суспільства тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Посол #зустріч #ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...