Очільник Кіровоградщини розповів Послу про переваги регіону

Сьогодні, під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком голова ОДА Сергій Кузьменко розповів гостеві про переваги регіону, інформує 0522.

«В нас сільськогосподарський регіон - 2 млн га чорноземів. Їх обробляють як фермерські господарства великого розміру, так і приватні особи, ті, які працюють на своїх земельних паях, великі агрохолдинги, які працюють на Кіровоградщині і по всій Україні. У нас досить розвинена переробна галузь, в нас потужні підприємства по переробці, ми можемо переробити близько 2 млн тонн соняшника. Експортуємо масло і олію в багато країн як Європейського Союзу так і на Близький Схід. Цей напрямок діяльності є певною візитівкою Кіровоградщини», - сказав Сергій Кузьменко.

Також він додав, що на Кіровоградщині багато корисних копалин, серед них – унікальний метал для України – уран. Саме в нашій області є три розрізи, три шахти, які видобувають уран, що потім переробляється і є сировиною для атомних станцій як в Україні, так і для експорту.

«Значна увага приділяється охороні здоров’я. Ми акумулювали всі фінансові інструменти, які в нас є і за два останні роки зробили значні кроки в поліпшенні охорони здоров’я області. Медичні заклади обласного значення отримали у вигляді інвестицій десятки мільйонів доларів. Зроблено якісні ремонти, закуплено сучасне обладнання. Сьогодні є всі можливості, щоб активно рухатися в напрямку надання якісної медичної послуги», - відзначив посадовець.

За словами керівника області, є позитивні зрушення і в освітянській сфері.

«Питання освіти, створення освітніх округів дали перші результати - високі знання з базових предметів під час ЗНО, що дає можливість нашим дітям навчатися в кращих вузах нашої країни. Для того, щоб освітні округи працювали, значні кошти виділяються для придбання транспорту – шкільних автобусів для того, щоб діти з малих сіл підвозилися до гарних шкіл з гарними умовами, де б отримували якісні освітянські послуги. Робимо значні кроки, щоб змінити нашу країну, зробити її ближчою до європейських цінностей, до тих цінностей, які є в наших друзів у Канаді», - сказав Кузьменко.

58 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua