• Головна
  • Очільник Кіровоградщини розповів Послу про переваги регіону
13:50, 15 листопада 2017 р.

Очільник Кіровоградщини розповів Послу про переваги регіону

Очільник Кіровоградщини розповів Послу про переваги регіону, фото-1

Сьогодні, під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком голова ОДА Сергій Кузьменко розповів гостеві про переваги регіону, інформує 0522.

«В нас сільськогосподарський регіон - 2 млн га чорноземів. Їх обробляють як фермерські господарства великого розміру, так і приватні особи, ті, які працюють на своїх земельних паях, великі агрохолдинги, які працюють на Кіровоградщині і по всій Україні. У нас досить розвинена переробна галузь, в нас потужні підприємства по переробці, ми можемо переробити близько 2 млн тонн соняшника. Експортуємо масло і олію в багато країн як Європейського Союзу так і на Близький Схід. Цей напрямок діяльності є певною візитівкою Кіровоградщини», - сказав Сергій Кузьменко.

Також він додав, що на Кіровоградщині багато корисних копалин, серед них – унікальний метал для України – уран. Саме в нашій області є три розрізи, три шахти, які видобувають уран, що потім переробляється і є сировиною для атомних станцій як в Україні, так і для експорту.

«Значна увага приділяється охороні здоров’я. Ми акумулювали всі фінансові інструменти, які в нас є і за два останні роки зробили значні кроки в поліпшенні охорони здоров’я області. Медичні заклади обласного значення отримали у вигляді інвестицій десятки мільйонів доларів. Зроблено якісні ремонти, закуплено сучасне обладнання. Сьогодні є всі можливості, щоб активно рухатися в напрямку надання якісної медичної послуги», - відзначив посадовець.

За словами керівника області, є позитивні зрушення і в освітянській сфері.

«Питання освіти, створення освітніх округів дали перші результати - високі знання з базових предметів під час ЗНО, що дає можливість нашим дітям навчатися в кращих вузах нашої країни. Для того, щоб освітні округи працювали, значні кошти виділяються для придбання транспорту – шкільних автобусів для того, щоб діти з малих сіл підвозилися до гарних шкіл з гарними умовами, де б отримували якісні освітянські послуги. Робимо значні кроки, щоб змінити нашу країну, зробити її ближчою до європейських цінностей, до тих цінностей, які є в наших друзів у Канаді», - сказав Кузьменко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Посол #переваги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...