![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
10:23, 22 листопада 2017 р.
На Кіровоградщині затримали двох посадовців на хабарі у 150 тысяч гривень
21 листопада, у приміщенні райдержадміністрації оперативники обласного управління захисту економіки, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області затрималипершого заступника РДА та заступника голови одного з міст.
Правоохоронці встановили, що перший заступник райдержадміністрації та заступник мера одного з міст вимагають від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду за виділення в оренду земельної ділянки розміром 600 м2 . Дана земельна ділянка знаходиться на території місцевого сміттєзвалища . Підприємець збирався здійснювати господарську діяльність по сортуванню сміття. За землю посадовці попросили 150 тисяч гривень.
21 листопада, в приміщенні райдержадміністрації, що знаходиться поруч з мерією, правоохоронці затримали фігурантів справи. Оперативники Управління захисту економіки в Кіровоградській області Нацполіції , слідчі Головного управління Нацполіції у Кіровоградській області за процесуального керівництва обласної прокуратури вилучили одержані зловмисником 150 тисяч гривень хабара.
Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінальногокодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...