У школах Кропивницького введено в експлуатацію ще дві капітально відремонтованих спортивних зали

У Кропивницькому продовжується потужна реалізація програми підтримки фізичної культури і спорту в закладах освіти. Започаткована ініціатива міського голови Андрія Райковича вже минулого року підтвердила свою ефективність. Тоді вперше за один рік в обласному центрі було капітально відремонтовано сім спортивних залів.

22 листопада після виконаних капремонтів, відкрили ще два оновлених зали у школах Кропивницького. Керівники міста, адміністрація закладів освіти, спортивна громадськість урочисто перерізали стрічки і дали старт юним спортсменам на початок занять фізичною культурою і спортом у сучасних, із найновішим обладнанням приміщеннях двох закладів освіти обласного центру - №29 та № 31.

В урочистостях взяли участь ті, хто доклав багато зусиль, щоб це спортивне свято прийшло якнайшвидше до вчителів та їх учнів: міський голова Андрій Райкович, його заступник Наталія Дзюба, заступник начальника управління освіти Євген Серопян.

В обох школах виконано величезний обсяг робіт. Замінені вікна, вирівняні та пофарбовані стіни, модернізована система опалення. Також оновлені залу обладнали сучaсними систeмaми вeнтиляції тa освітлeння. Відремонтовані роздягальні і вбиральні. Загалом на капітальний ремонт зали у школі № 26 витрачено 1, 4 мільйонів гривень, а реконструкція зали в ЗОШ №31 обійшлася бюджету в 1,48 мільйона гривень.

Незабаром у спортивних залах з’явиться і нове спеціальне обладнання для занять фізичною культурою і проведення тренувань. Відповідні сертифікати на його отримання Андрій Райкович вручив керівникам закладів під час урочистого відкриття об’єктів.

Фізична культура відіграє визначальну роль у шкільні роки для кожного учня, адже головне завдання освіти, на думку очільника міста, - сформувати із кожної дитини всебічно розвинену особистість. І міська влада робитиме все, щоб таке комплексне виховання дітей у кропивницьких школах відбувалося у максимально комфортних умовах.

Міський голова наголосив на тому, що діти були є і будуть головним пріоритетом для міської влади.

- Тепер покращувати свої спортивні здобутки ви зможете в найкращих умовах, - зазначив під час вітальної промови Андрій Райкович. - Ми пишаємося, тим, що в нашому місті є така талановита молодь, і нам є для кого, і заради кого працювати. Тож ми і надалі будемо відновлювати спортивні зали в школах, купувати мультимедійні дошки та облаштовувати комп’ютерні класи. Адже нам потрібна здорова, освічена, талановита молодь.

Кожна школа під час святкових заходів з нагоди відкриття оновлених спортзалів продемонструвала свої успіхи та представила найкращих своїх спортсменів, переможців у міських та всеукраїнських змаганнях.

211 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua