Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО

Сьогодні, у Кропивницькому попрощалися із Семеном Климовичем Сорокою - учасником повстанської боротьби в лавах УПА, інформує 0522.

Громадянська панахида відбулася в храмі Української Автокефальної православної церкви. Віддати шану чоловікові, який став символом українського незламного духу та боротьби за незалежність, прийшло кілька сотень людей.

Довідка: Семен Сорока народився на Рiвненщинi у сiм`ї хлiборобiв. В 11 років хлопчик вступив у ряди УПА, де працював зв’язковим. Мав псевдонім Ясен. На його очах працівники НКВС стратили його брата. Після війни Семена заарештували та вислали до Сибіру. Додому він повернувся через довгих 7 років. Хотів потрапити в зону АТО, але не пройшов за віком. До останнього брав активну участь у громадському житті міста.

Семен Климович Сорока відійшов у вічність на 90-му році життя 21 листопада.

Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-1 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-2 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-3 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-4 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-5 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-6 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-7 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-8 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-9 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-10 Прощання із учасником боротьби в лавах УПА відбулось у Кропивницькому. ФОТО , фото-11
Кропивницький прощання Сорока
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі