• Головна
  • Земельний податок наповнив місцеві бюджети на 155,8 млн.гривень
10:29, 24 листопада 2017 р.

Земельний податок наповнив місцеві бюджети на 155,8 млн.гривень

За словами начальника відділу координації бюджетного процесу Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірини Кофанової, з початку року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів надійшло 155,8млн.грн. плати за землю. Це на 18,6млн.грн. більше, ніж торік.

Вагому частку надходжень у вигляді плати за землю сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 126,9млн.грн., що на 13,1млн.грн. більше ніж торік. Надходження від фізичних осіб, в цьому році збільшились майже на 5,4млн.грн., та склали 28,8млн.гривень.

Водночас, Ірина Бубнова звернула увагу власників землі і землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом, зазначивши, що кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються до скарбничок місцевих громад на їх розвиток та вирішення соціально-економічних питань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗасловаминачальникавідділукоординаціїбюджетногопроцесуКропивницькоїОДПІГУДФСуКіровоградськійобластіІриниКофанової #зпочаткурокувідвласниківземлітаземлекористувачівдомісцевихбюджетівнадійшло155 #8млн.грн.платизаземлю.Цена18
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...