• Головна
  • У Кіровоградському інституті комерції пройде конкурс на безкоштовне навчання у Великобританії
17:02, 25 листопада 2017 р.

У Кіровоградському інституті комерції пройде конкурс на безкоштовне навчання у Великобританії

Школярі Кіровоградщини 15-16 років можуть стати щасливими володарями стипендії Ельворті-HMC на безкоштовне навчання в Великобританії протягом одного року. Конкурс проводиться традиційно на базі Кіровоградського інституту комерції і адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС).

Стипендія Ельворті-НМС була заснована в 2007 році з ініціативи Майкла Кларксона Уебба - онука Роберта Ельворті, як продовження відомого проекту - стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам вчитися в престижній приватній англійській школі Чігвелл в графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, які мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії. Проект НМС також надає кожному стипендіату певну суму на додаткові витрати, наприклад, для участі в культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися в британських школах протягом одного навчального року.

Конкурс проводиться в три етапи. Це лексико-граматичний тест на знання англійської мови; написання твору англійською мовою на задану тему, і найголовніше - інтерв'ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії, під час якого оцінюються не тільки рівень володіння англійською мовою, а й уміння учня міркувати, аналізувати те, що відбувається навколо і його здатність адаптуватися до нової культури і нових правил. Також вітається наявність у конкурсанта будь-якого хобі. Документи на участь у конкурсі приймаються до 30 листопада, а переможці його стануть відомі вже на початку наступного року.

Заявки на участь у конкурсі приймаються за адресою: [email protected] Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: 066-452-85-51 (Анастасія, куратор проекту).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Великобританія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...