• Головна
  • У Кропивницькому «ярмаркували» роботою: найбільші роботодавці обласного центру представляли свої вакансії
14:59, 28 листопада 2017 р.

У Кропивницькому «ярмаркували» роботою: найбільші роботодавці обласного центру представляли свої вакансії

Нещодавно, у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей. Серед заходів особливо вирізнявся масштабний ярмарок вакансій.

У заході узяли участь представники ПАТ «Гідросила АПМ», ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.», ТОВ «Клін Сервіс Компані», ПРАТ «Металит», ФОП Топчій Р.О., ТОВ «Степколл-Кропивницький», ТОВ «ВОМАКС 2012», ТОВ «Кіровоградська зерно торгова компанія». Під час презентації підприємств, були запропоновані робочі місця за такими професіями: терміст, верстатник широкого профілю, шліфувальник, оператор верстатів з програмним керуванням, прибиральник територій, контролер, верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи), продавець непродовольчих товарів, сортувальник виробів, сировини та матеріалів, двірник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, газорізальник, контролер ливарного виробництва, головний метролог, слюсар-ремонтник, стрижневик ручного формування, кухар, бармен, офіціант, оператор інформаційно-комунікаційних мереж та ін.

Представниками центру зайнятості були створені усі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість максимально плідно поспілкуватися та отримати відповіді на свої запитання.

Разом з тим, під час ярмарку вакансій працювали консультпункти, у яких фахівці міськрайонного центру зайнятості та Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів надавали охочим індивідуальні консультації з юридичних та інших питань, пов'язаних з працевлаштуванням та соціальним захистом.

У результаті проведених роботодавцями співбесід з претендентами на вакантні місця, 38 осіб отримали направлення на працевлаштування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...