![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
12:20, 1 грудня 2017 р.
Поліцейські надали поради неповнолітнім, як не стати жертвами злочинів
У місті Долинська представники ювенальної превенції місцевої поліції, відділу пробації та служби у справах дітей провели профілактичні бесіди з учнями двох загальноосвітніх навчальних закладів у рамках акції «16 днів проти гендерного насильства».
Гості розповіли підліткам про види насильства, відповідальність за різного роду правопорушення, скоєнні стосовно неповнолітніх та за їх участю. Також учням надали поради, як не стати жертвами зловмисників.
У свою чергу, старший інспектор Вікторія Мурзіна звернула увагу присутніх на неприпустимість жорстокого поводження, недопущення фактів приниження честі та гідності людини, а також наголосила на важливості своєчасного та обов’язкового звернення до поліції з повідомленнями про факти вчинення будь-яких форм насильства стосовно дітей, членів сім’ї або однолітків.
Наприкінці зустрічі поліцейська роздала учням тематичні пам’ятки – «Дитинство без насилля», «Обов’язки батьків», «Скривдили дитину?! Порушили права?! Допоможи!», остання з яких містить телефони «гарячих ліній» відповідних служб та органів, куди можна звернутися за допомогою у разі необхідності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
16:53, 18 липня
11:28, 23 липня
6
live comments feed...