Благодійний марафон заради дітей стартував у Кропивницькому. ФОТО

Сьогодні, у Кропивницькому поклали початок благодійному марафону заради ВІЛ-позитивних та онкохворих діток. Триватиме акція до 5 січня 2018 року, інформує 0522.

Захід проходить у приміщенні ТРЦ «Depo't center». О 15.00 тут розпочався святковий концерт.

«Наш фонд «Янгол життя», а також КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» часто проводять такі акції, благодійні заходи. І от напередодні Нового року ми вирішили зробити такий подарунок для наших діточок, поспілкувалися з керівництвом ТРЦ «Depo't center» і спільно зробили такий захід», - каже співорганізатор марафону Вікторія Семененко.

В рамках заходу небайдужі можуть пожертвувати посильну суму коштів. Їх передадуть на лікування онкохворих діток гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Крім того, в залі облаштували мішок Святого Миколая для збору подарунків для ВІЛ-позитивних та онкохворих діток. Малята отримають їх на Різдво Христове.

Благодійний марафон заради дітей стартував у Кропивницькому. ФОТО , фото-1 Благодійний марафон заради дітей стартував у Кропивницькому. ФОТО , фото-2 Благодійний марафон заради дітей стартував у Кропивницькому. ФОТО , фото-3 Благодійний марафон заради дітей стартував у Кропивницькому. ФОТО , фото-4 Благодійний марафон заради дітей стартував у Кропивницькому. ФОТО , фото-5
Кропивницький марафон благодійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі