ПРИМУСОВА МОБІЛІЗАЦІЯ У КРОПИВНИЦЬКОМУ ВІДСУТНЯ!

Хотів би дещо заспокоїти суспільство. Станом на сьогоднішній день заходи мобілізації в Україні не проводяться та не плануються. Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 « Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році » та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" протягом жовтня-листопада проводились заходи щодо п риз о в у на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу .

Під час виконання завдань військовими комісаріатами дуже гостро стоїть питання призову громадян на строкову військову службу. В умовах високого відсотку громадян, які намагаються у різний спосіб ухилитися від виконання Конституційного обов’язку, кожен призовник, який з різних причин не з’являється на призовну дільницю для проходження призовної комісії, під час проведення заходів призову, знаходиться під жорстким контролем військових комісаріатів.

Крім того, відповідно до ч. 7 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», виконання військового обов'язку громадянами України забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації незалежно від підпорядкування і форм власності в межах їх повноважень та військові комісаріати. Тобто, призов громадян на строкову військову службу, з метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, є завданням всього Українського суспільства.

Окрім зазначеного відповідно до нормативно-правових актів України, які регулюють питання відносин між державою і громадянами України у зв’язку з виконанням ними конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, тільки призовна комісія міста (району, області) вирішує питання щодо придатності (або непридатності) громадянина для проходження військової служби.

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом

Кіровоградського обласного військового комісаріату

підполковник О.В. МОЛЧАНОВ

96 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua