Безробітних устинівців запрошували на роботу до головної пошти країни

В Устинівському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, під час якого громадяни, які шукають роботу, мали можливість запропонувати свої професійно-кваліфікаційні якості, а роботодавець – ПАТ «Укрпошта» Кіровоградської дирекції – обрати саме тих працівників, які необхідні їхньому підприємству.

У заході узяли участь перший заступник голови РДА Михайло Яворський, керуючий справами райдержадміністрації Юрій Ільченко, заступник селищного голови Олександр Щерюк та редактор газети «Трудівник Устинівщини» Валентина Сас.

У районі виникла потреба, у доборі фахівців за професіями «керуючий відділенням пошти», оператор» та «листоноша». Начальник Центру управління персоналом Кіровоградської дирекції ПАТ Укрпошта Ірина Саган ознайомила безробітних з умовами праці на підприємстві і вимогами до майбутніх претендентів. Особливу увагу вона звернула на розмір заробітної плати та соціальні гарантії, які діють на підприємстві. Також мова йшла про матеріальне заохочення

працівників, які виконують або перевиконують план: вони отримують додаткове нарахування до основної заробітної плати.

Під час ярмарку проводились індивідуальні співбесіди роботодавця з претендентами, у результаті яких сім осіб виявили бажання працевлаштуватися до ПАТ «Укрпошта».

Устинівськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии