На Кіровоградщині успішно проведено призов офіцерів запасу!

Цьогоріч вперше за часи існування Збройних Сил України в країні проведено призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. Даний вид служби впроваджено з метою допідготовки та перепідготовки офіцерів запасу за визначеними військовими спеціальностями, набуття ними практичного досвіду.

Протягом 2017 року з Кіровоградщини призвано 68 осіб (100 % від визначеного завдання), зокрема, 39 у червні та 29 у листопаді. Призивалися особи чоловічої та жіночої статі віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мали вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Усі офіцери за призовом в обов’язковому порядку пройдуть підготовку в навчальних центрах Збройних Сил України та після цього будуть призначені на первинні офіцерські посади до військових части н , які не беруть участь у проведені а нтитерористичн ої операції на території Донецької та Луганської областей. Також с лід зазначити, що офіцери зазначеної категорії не залучатимуться до сил АТО без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту.

С трок військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців .

Поруч із зазначеним повідомляємо, що військовими комісаріатами області продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом з числа офіцерів запасу.

Основними вимогами є вмотивованість, належний стан здоров ’ я, фізична підготовленість, психологічна стійкість та відсутність судимостей.

Вікові критерії для молодшого офіцерського складу (молодший лейтенант-капітан) – до 40 років, для старшого офіцерського складу (майор-полковник) – до 50 років.

Детальну інформацію щодо порядку прийняття осіб офіцерського складу на військову службу за контрактом можна отримати у військових комісаріатах за місцем проживання або за тел. (0522) 24 94 28, м.Кропивницький, вул. Кавалерійська 17/19.

133 просмотра в июле
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua